fbpx

K-Met Food Trading Ltd., 2013 yılında kurulmuş olup, sektörde öncü konumunu korumaktadır. Şirket, 600m2 ofis alanı, 2000m2 kuru gıda ve 1000m2 soğuk hava depolarıyla donanımlı bir altyapıya sahiptir. Ayrıca, 500m2'lik üretim tesisinde Kıbrıs'ta tek küp şeker imalatı yapan firma olmanın yanı sıra, Sizin markası adı altında bakliyat paketleme ve toz şeker paketlemesi de gerçekleştirmektedir. Geniş dağıtım ağı sayesinde bakkallardan zincir mağazalara, cafe, askeri kantin, askeri gazino ve restoranlardan otellere kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket, temel gıda ürünlerinde zamanında ve güvenilir günlük sevkiyatlar gerçekleştirmektedir.

Kaliteli ürünleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve güvenilir iş prensipleriyle öne çıkan K-Met Food Trading Ltd., yenilikçi yaklaşımıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunmayı hedeflemektedir. Şirketin başlıca bayilikleri arasında Kebir, Cumhuriyet Sucukları, Polonez, Burcu Gıda, Beslen Makarna gibi sektörde tanınmış markalar bulunmakta ve Yağ, Bakliyat, Şeker gibi temel gıda ürünleri bulunmaktadır.

Tedarikçilerle sağlam ilişkiler kurarak dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden çalışan şirketimiz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak markalarını müşterilerine en iyi şekilde sunmaya devam etmektedir.

Üretimlerimiz

K-MET Food Trading olarak üretim vizyonumuz ile oluşturduğumuz 'SİZİN' markası adı altında bakliyat ürünleri, küp şeker ve toz şeker üretmekteyiz.

Vizyonumuz

Kaliteli ürünler üreterek Kıbrıs'tan Dünyaya yayılan geniş bir hizmet ağı ile her zaman tercih edilen bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Daha sağlıklı ve daha doğal sofralar için; kaliteli ve lezzetli dünya markalarını Kıbrıs halkı ile buluştururken aynı zamanda yerli üretimlerimizi arttırmaya devam edeceğiz.