fbpx

KEBİR

1993 Yılında Vakfıkebir'de kurulan Kebir Süt; kuruluşundan beri kalite ve lezzetini her geçen gün arttırarak büyümüştür. Günümüzde Tereyağı, Süt, Ayran, Peynir ve Yoğurt alanından 100'e yakın çeşit ürün üretmektedir.

Tüm Ürünler

CUMHURİYET SUCUKLARI

Afyonkarahisar'da 1920'li yıllarda temelleri atılan Cumhuriyet Sucukları kalitesi ve lezzeti ile dünya markası ünvanına sahiptir. Cumhuriyet Sucukları sucuğun yanı sıra pastırma, kavurma, sosis ve salam ürünlerinide üretmektedir.

Tüm Ürünler

SİZİN ŞEKER

Sizin Şeker; K-Met Food Trading tarafından 2013 yılında kurulan Kıbrıs'ın yerli bir markasıdır. Günümüzde Küp şeker, toz şeker ürünlerinin üretimini yapan SİZİN ŞEKER markamız, ürün portföyünü dahada genişletmeyi hedeflemektedir.

Tüm Ürünler

POLONEZ

Polonez; iki kardeşin şarküteri zinciriyle başladıkları serüven sonucunda, şarküteri alanındaki ürünlerin yetersizliğini görerek, bu eksikliği karşılamak için çıktıkları yolun sonunda doğan bir markadır. Günümüzde 100’den fazla ürün çeşidini tüketicilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Tüm Ürünler

SİZİN BAKLİYAT

Sizin Bakliyat; K-Met Food Trading tarafından 2013 yılında kurulan Kıbrıs'ın yerli bir markasıdır. Günümüzde  bakliyat ürünlerinin üretimini yapan SİZİN BAKLİYAT markamız, ürün portföyünü dahada genişletmeyi hedeflemektedir.

Tüm Ürünler

PROFESYONEL SİZİN

1974 yılında kurulan Profesyonel Sizin; Pastacılık, Likit ve Endüstriyel Yağlarda üretim yapmaktadır.

Tüm Ürünler

BURCU

Konserve ve hazır yemekte “Lezzet Aşkı” sloganı ile 1982 yılında Edremit Körfezi 'nin nadide ilçesi Burhaniye'de kurulan Burcu Gıda, Anadolu lezzetlerini modern teknolojiyle birleştirerek hızla büyüyen bir gıda firması haline gelmiştir.

Tüm Ürünler

BESLEN

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde İsviçre ve İtalyan teknolojisi ile kurulmuş ve 1978 yılından bugüne Türk Ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüm Ürünler